Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Operadores de autoelevadoras > Obsluha Vysokozdvižných Vozíků, Obsluha Vysokozdvižných A Jiných Vozíků A Skladníci

Obsluha vysokozdvižných vozíků, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Contratación en República Checa (Královéhradecký kraj) de Operadores de autoelevadoras

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Obsluha pojízdných zařízení : Obsluha vysokozdvižných vozíků

Descripción de la oferta de trabajo:

Kontakt zasláním životopisu na e-mail jana.machovafrostfood.cz.

Požadujeme:

- řidičský průkaz sk. B podmínkou

Náplň práce:

- příjem a výdej surovin a ostatních materiálů

- nakládání kamionů (expedice zboží)

- práce se čtečkami

Zaměstnanecké výhody:

- závodní stravování, stravenkové karty, benefitní karta

- týden dovolené navíc a příspěvek na důchodové pojištění po odpracování 1 roku

- kulturní akce, prodej výrobků za zvýhodněné ceny.

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 91 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 23000 mínimo y 30000 máximo (CZK mensual).

Empleador: FrostFood a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Jana Machová, výrobní ředitelka. E-mail: frostfood.cz" rel="nofollow">jana.machovafrostfood.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: jana.machovafrostfood.cz

Identificador de la vacante:16454200793.

Ver las 347 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.