Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Operadores de instalaciones de procesamiento de metales > Obsluha Stroje - Lisu Na Vodicí čepy, Obsluha Zařízení Na Tažení A Protlačování Kovů

obsluha stroje - lisu na vodicí čepy, Obsluha zařízení na tažení a protlačování kovů

Trabajos en República Checa (Jihomoravský kraj) de Operadores de instalaciones de procesamiento de metales

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales : Operadores de instalaciones de procesamiento de metales.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Obsluha stacionárních strojů a zařízení : Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů : Obsluha zařízení na zpracování kovů

Descripción de la oferta de trabajo:

Vyrábíme brzdové vodicí čepy pro automobilový průmysl (strojírenská výroba). Aktuálně hledáme posilu na oddělení lisovny, uvítáme uchazeče s výučním listem a schopností číst technickou dokumentaci.

Co budete dělat?

Jako první výrobní krok dáváte základy pro kvalitně vyrobený čep. Pomocí lisovacích automatů proměníte ocelový drát ve výlisek.

Požadavky: ochota pracovat v třísměnném provozu, technické myšlení, zájem o strojírenskou výrobu

Nabízíme:  pravidelnou valorizaci mzdy (+21,8 % od února 2017); možnost povýšení na pozici lisař - seřizovač, týden dovolené navíc, velmi dobře placené přesčasy, další bonusy, stravenky. Kontakt na mail: lenka.stehlikovalisi-automotive.com

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 328 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 22500 (CZK mensual).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: LISI AUTOMOTIVE FORM a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Bc. Lenka Stehlíková. E-mail: lisi-automotive.com" rel="nofollow">Lenka.stehlikovalisi-automotive.com.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: Lenka.stehlikovalisi-automotive.com

Identificador de la vacante:16239660752.

Ver las 93 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales : Operadores de instalaciones de procesamiento de metales ofertadas.