Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Operadores de máquinas para fabricar productos de papel > Obsluha Polygrafického Stroje, Obsluha Strojů Na Výrobu A Zpracování Výrobků Z Papíru

Obsluha polygrafického stroje, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

Búsqueda de Operadores de máquinas para fabricar productos de papel en Středočeský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico : Operadores de máquinas para fabricar productos de papel.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Obsluha stacionárních strojů a zařízení : Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže, plastu a papíru : Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

Descripción de la oferta de trabajo:

První kontakt:

Petrova Inna, tel.: 321 759 429, Po - Pá 8 - 14 hod,

e-mail: inna.petrovaotk.cz,

osobně: Plynárenská 233, Kolín, Po - Pá 12 - 14 hod.

Náplň práce:

Seřizovač programuje a seřizuje výsekový automat, zajišťuje výměnu řezacího nože a výsekového železa, kontroluje čistotu výseku a shodnost se schváleným vzorem zákazníka, provádí základní údržbu stroje, manipuluje s materiálem a hotovými výrobky a provádí zápisy do dokumentace k výrobkům a materiálu.

Požadavky:

Zdravotně způsobilý

Fyzicky zdatný, manuálně zručný

Pracovitost, pečlivost.

Pracovní doba:

nepřetržitý provoz:  6 - 18 hod, 18 - 6 hod, krátký a dlouhý týden,

třísměnný provoz: 6 - 14 hod, 14 - 22 hod, 22 - 6 hod.

Zaměstnanecké výhody:

Podnikové stravování, poukázky na děti, sick day, firemní akce - Rodinný den, zaměstnanecká setkání, slevy do Vodního světa v Kolíně.

Región: Středočeský kraj.

Ver 290 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 23000 mínimo y 25000 máximo (CZK mensual).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: OTK GROUP, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Inna Petrova. Tel.: +420 321 759 429. E-mail: otk.cz" rel="nofollow">inna.petrovaotk.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 321 759 429
  • Correo electrónico: inna.petrovaotk.cz

Identificador de la vacante:17056780798.

Ver las 9 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico : Operadores de máquinas para fabricar productos de papel ofertadas.