Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Operadores de instalaciones de procesamiento de metales > Obsluha Ostatních Zařízení Na Zpracování Kovů, Obsluha Ostatních Zařízení Na Zpracování Kovů

Empleo en República Checa (Kraj Vysočina) de Operadores de instalaciones de procesamiento de metales

Obsluha Ostatních Zařízení Na Zpracování Kovů, Obsluha Ostatních Zařízení Na Zpracování Kovů

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales : Operadores de instalaciones de procesamiento de metales.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Obsluha stacionárních strojů a zařízení : Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů : Obsluha zařízení na zpracování kovů

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce: obsluha stroje na pokovení, udržování pořádku na pracovišti, kontrola kvality výrobků, provádění jednoduchých záznamů do PC, manipulace s výrobky.

Požadujeme: pečlivost, fyzickou zdatnost. Výhodou odborné vzdělání strojní, průkaz VZV.

Nabízíme: stabilní česká společnost s dlouholetou tradicí, příspěvek na dopravu, ubytování, stravování, firemní benefity, možnost týdenní zálohy, odměny podle výkonu.

Nutný telefonický kontakt předem v pracovní dny 8:00 - 11:00 hod.

Región: Kraj Vysočina.

Ver 76 ofertas de trabajo en "Kraj Vysočina" (República Checa).

Número de puestos: 10.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 16000 (CZK mensual).

Empleador: LAKUM - GALMA a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Milada Štěpánková. Tel.: +420 778 749 943. E-mail: galma.cz" rel="nofollow">stepankovagalma.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 778 749 943
  • Correo electrónico: stepankovagalma.cz

Identificador de la vacante:15974510767.

Ver las 91 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales : Operadores de instalaciones de procesamiento de metales ofertadas.