Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Operadores de grúas, aparatos elevadores > Obsluha Ostatních Manipulačních Zařízení (kromě Obsluhy Vysokozdvižných Vozíků), Obsluha Ostatních Manipulačních Zařízení (kromě Obsluhy Vysokozdvižných Vozíků)

Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků), Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků)

Oferta en República Checa (Jihomoravský kraj) de Operadores de grúas, aparatos elevadores

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de grúas, aparatos elevadores y afines.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Obsluha pojízdných zařízení : Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení

Descripción de la oferta de trabajo:

První kontakt telefonicky (773689981 volat od 9:00 do 15:00) nebo osobně (Jarní 898/50, 614 00 Brno, od 9:00 do 13:00 každou středu) Požadavky: základní vzdělání nebo nižší střední odborné vzdělání, spolehlivost, zodpovědnost, vstřícné jednání - Pracovní úvazek plný - 40 hodin týdně, pružná pracovní doba, PD Po-Pá v rozmezí 6:00-22:00. víkendy volné, PD dle domluvy - možnost 8 nebo 12 hodinových směn.

Náplň práce: obsluha manipulačního zdvihacího zařízení, provádět úklid, chránit a pečovat o svěřenou techniku Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Místo výkonu práce: Jízdárenská 850 , 664 62 Hrušovany u Brna

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 342 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 4.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 13500 mínimo y 16200 máximo (CZK mensual).

Empleador: PLP INVEST Moravia s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Vitalii Mazalcev, jednatel. Tel.: +420 774 784 915. E-mail: plpimemail.cz. Adresa: Jarní 898/50, Maloměřice, 614 00 Brno 14.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Brno; Código postal: 614 00; Dirección: Jarní 898/50, Maloměřice, 614 00 Brno 14
  • Teléfono: +420 +420 774 784 915
  • Correo electrónico: plpimemail.cz

Identificador de la vacante:15026130709.

Ver las 195 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de grúas, aparatos elevadores y afines ofertadas.