Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Operadores de instalaciones de vidriería y cerámica > Obsluha Linky Na Opracování Skla, Obsluha Strojů A Zařízení Na Výrobu Skla

Obsluha linky na opracování skla, Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla

Oferta de empleo en República Checa (Jihomoravský kraj) de Operadores de instalaciones de vidriería y cerámica

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de instalaciones de vidriería y cerámica.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Obsluha stacionárních strojů a zařízení : Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení : Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla, keramiky a příbuzných výrobků

Descripción de la oferta de trabajo:

POŽADAVKY: řidičský průkaz skupiny B, základní znalost práce s PC, svědomitost, předchozí praxe není nutná, možnost zaučení

POPIS PRÁCE: dvousměnný provoz, obsluha NC stroje na výrobu bezpečnostního skla, obsluha zařízení ve dvoučlenném kolektivu (nastavování programů, pokládání skla...), kontrola a evidence výrobků prošlých zařízením, drobná provozní údržba zařízení

ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: platové podmínky v závislosti růstu dovedností a znalostí, příplatky za práci přesčas, stravenky, 13. plat podle hospodářských výsledků, pracovní dobu: pondělí - pátek, 6h -14h/14h - 22h hod., víkendy a státní svátky volno

KONTAKT: Hrabík Pavel Ing., tel.: 725 481 936, e-mail: infobentglass.cz

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 259 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 19000 mínimo y 24000 máximo (CZK mensual).

Empleador: bentglass a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Pavel Hrabík. Tel.: +420 725 481 936. E-mail: bentglass.cz" rel="nofollow">infobentglass.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 725 481 936
  • Correo electrónico: infobentglass.cz

Identificador de la vacante:16648170723.

Ver las 20 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de instalaciones de vidriería y cerámica ofertadas.