Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Operadores de máquinas pulidoras, galvanizadoras y recubridoras de metales > Obsluha Lakovacích A Jiných Zařízení Na Povrchovou úpravu Kovů A Jiných Materiálů, Obsluha Lakovacích Zařízení Na Povrchovou úpravu Kovů A Jiných Materiálů

Obsluha lakovacích a jiných zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů, Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Contratación de Operadores de máquinas pulidoras, galvanizadoras y recubridoras de metales en Moravskoslezský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales : Operadores de máquinas pulidoras, galvanizadoras y recubridoras de metales.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Obsluha stacionárních strojů a zařízení : Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů : Obsluha zařízení na povrchovou úpravu kovů

Descripción de la oferta de trabajo:

ZamK

Pracoviště: Ostrava a celá ČR dle zakázek a zahraniční cesty na Slovensko a do Polska, kontaktní adresa: Ruská 1142/30, Ostrava - Vítkovice.

Předem volat na č. 595 955 466 a domluvit si schůzku.

Požadavky:

Časová flexibilita, manuální zručnost, fyzická zdatnost, práce ve výškách, vazačský průkaz výhodou.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 351 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 4.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 18000 mínimo y 25000 máximo (CZK mensual).

Empleador: VÍTKOVICE ENVI a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Kamila Pišťková. Tel.: +420 595 955 466.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 595 955 466

Ver las 72 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales : Operadores de máquinas pulidoras, galvanizadoras y recubridoras de metales ofertadas.