Obsluha kovacích lisů, Obsluha kovacích lisů a bucharů

Búsqueda de Operadores de instalaciones de procesamiento de metales en Jihomoravský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales : Operadores de instalaciones de procesamiento de metales.
Obsluha strojů a zařízení, montéři : Obsluha stacionárních strojů a zařízení : Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů : Obsluha zařízení na zpracování kovů.

Descripción de la oferta de trabajo:
Přijmeme stabilní pracovníky na OBSLUHU LISŮ. Požadavky: výuční list vítán, výborný zdravotní stav (riziko hluku, fyzická zátěž, zátěž horkem), fyzická zdatnost (práce charakterově vhodná pro muže), spolehlivost a zodpovědnost. Pracovní podmínky: nepřetržitý provoz (12h směny, krátký a dlouhý týden), pracovní doba: 06 - 18, 18 - 06 hod., klimatizovaná hala. SMLOUVA NA HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR v KMENOVÉM STAVU! Náplň práce: obsluha všech druhů lisů, provádění různých lisařských operací podle tech. postupů v požadovaném množství a kvalitě, zákl.proměřování výrobků, broušení, pilování, výpomoc při seřizování, úklid pracoviště. Popis práce: vkládání polotovarů (kov) o hmotnosti 2-15 kg do lisů, po automatickém vylisování se výrobek odebere a uloží do bedny. Nabízíme: zázemí ve stabilní zahraniční společnosti, pravidelně vyplácena mzda, každoroční navyšování mezd, 13. a 14 mzda, zapracování pod dohledem předáka, pracovní oděv, obuv a ochranné pomůcky, plně hrazené vstupní zdravotní prohlídky, závodní stravování, dotované 90,- stravenky, kantýna na pracovišti, potravinové automaty, možnost pracovního postupu (zaučení na seřizovače lisů), společenské a sportovní akce, možnost získat slosovatelné volňásky na zápasy Komety, výhodné tarify s Vodafone. Neváhejte a přijďte se podívat každý čtvrtek ve 13:30 hod. na pracoviště !

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 384 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/08/2017.

Nº de vacantes: 10.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 37.5.

Salario: 21000.0 CZK mínimo y 23500.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Veronika Opluštilová, Personalistka

Empresa: Metaldyne Oslavany, spol. s r.o..

Contacto: Veronika Opluštilová, Personalistka

Email: veronika.oplustilovaReemplazar por una arrobametaldyne.cz

Teléfono: +420 602 288 131,515 517 107.

Ver las 93 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales : Operadores de instalaciones de procesamiento de metales ofertadas.