Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Operadores de máquinas pulidoras, galvanizadoras y recubridoras de metales > Obsluha Galvanizační Linky, Obsluha Zařízení (kromě Lakovacích) Na Povrchovou úpravu Kovů A Jiných Materiálů

OBSLUHA GALVANIZAČNÍ LINKY, Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Contratación en República Checa (Liberecký kraj) de Operadores de máquinas pulidoras, galvanizadoras y recubridoras de metales

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales : Operadores de máquinas pulidoras, galvanizadoras y recubridoras de metales.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Obsluha stacionárních strojů a zařízení : Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů : Obsluha zařízení na povrchovou úpravu kovů

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Newtonova 480, Liberec 463 12.

Směnnost: 3směnný provoz (8 hodin) nebo nepřetržitý provoz (12 hodin).

Popis pracovní činnosti: obsluha galvanizační linky, kontrola parametrů linky, korekce, opatření.

Požadujeme: odpovídající zdravotní stav (uchazeč nesmí mít alergii na nikl), pracovitost.

Hodinová mzda: 96 Kč

Výhody: stravenky, bonus za neabsenci.

Kontaktní osoby: Pavel Ševčík 770 655 510, Otakar Leitgeb 602 217 661.

Hlásit se emailem, telefonicky nebo osobně. Osobní jednání je nutné si předem domluvit telefonicky.

Región: Liberecký kraj.

Ver 125 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 16060 (CZK mensual).

Empleador: STRONG WORK s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Pavel Ševčík. Tel.: +420 770 655 510. E-mail: strongwork.cz" rel="nofollow">infostrongwork.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 770 655 510
  • Correo electrónico: infostrongwork.cz

Identificador de la vacante:15843410708.

Ver las 53 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales : Operadores de máquinas pulidoras, galvanizadoras y recubridoras de metales ofertadas.