Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Reguladores y operadores de máquinas herramientas > Obsluha Cnc Strojů - Výroba Hřídelí, Seřizovači A Obsluha číslicově řízených Strojů

Obsluha CNC strojů - výroba hřídelí, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Empleo en República Checa (Olomoucký kraj) de Reguladores y operadores de máquinas herramientas

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech : Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Descripción de la oferta de trabajo:

Jsme rodinná, stabilní, dlouhodobě rostoucí strojírenská společnost orientovaná na perfektní výsledek pro své zákazníky, kterým nabízíme širokou škálu činností, konkrétně obrábění, lisování, svařování, povrchové úpravy. • Máš praxi nebo vzdělání v obrábění kovů? • Chceš se dlouhodobě uplatnit při přesné práci - výrobě hřídelí? CO BUDEŠ DĚLAT? • Obsluhovat CNC soustruh s Y osou • Každodenní programovat a přehazovat výrobu • Obrábět a měřit hřídele, dělat korekce (přetypování stroje) • Pracovat na základě výrobních příkazů podle projektové dokumentace CO BUDEŠ K PRÁCI POTŘEBOVAT? • Uživatelskou znalost alespoň jednoho z řídicích systémů Sinumeric, Heidenhein, Fanuc • Vyučení nebo zkušenosti ve strojírenství • Orientaci ve výkresové dokumentaci PROČ CHCEŠ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS? • Chceš stabilní práci, ve které uplatníš své znalosti a zkušenosti. • Mzdu vyplácíme pravidelně, včas a včetně přesčasů. • Ti šikovní s námi rostou.

Kontakt: pošli CV na karierazlkl.cz

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 375 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 07/06/2018.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 22000.0 CZK mínimo y 26000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto: Mgr. Hana Dragounová, kontakt

Empresa: ZLKL, s. r. o..

Dirección: Palackého 797/28, 789 83 Loštice.

Contacto: Mgr. Hana Dragounová, kontakt

Email: karierazlkl.cz

Ver las 996 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas ofertadas.