Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Operadores de instalaciones de procesamiento de metales > Obsluha Cnc Horizontky, Obsluha Ostatních Zařízení Na Zpracování Kovů

Obsluha CNC horizontky, Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

Empleo en República Checa (Moravskoslezský kraj) de Operadores de instalaciones de procesamiento de metales

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales : Operadores de instalaciones de procesamiento de metales.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Obsluha stacionárních strojů a zařízení : Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů : Obsluha zařízení na zpracování kovů

Descripción de la oferta de trabajo:

KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173, e-mail: tumovaostroj.cz.

Požadujeme: vyučen v oboru, praktická zkušenost s obráběním, výborná znalost čtení technických výkresů podmínkou, CNC programování ve 2D - řídící systém Heidenhain podmínkou.

Náplň práce: provádí strojní obrábění, rozhoduje o použití nástrojů pro opracování, způsobu upínání materiálu a řezných podmínkách při opracování, provádí výrobu stroj. součástí nářadí, provádí zhotovení programu pro řízení CNC strojů.

Pracoviště: Těšínská č.p.

1586/66, Opava.

Počet hodin týdně: 37,5 hod.

Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok.

Nabízíme: Odměnu za pracovní přínos v závislosti na hospodářském výsledku, týden dovolené navíc, závodní stravování, očkování proti chřipce, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru, příspěvek na letní dětský tábor nebo lyžařský výcvik, poukázky na zdravotní prevenci, sportovní a kulturní aktivity, sportovní a společenské akce společnosti.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 538 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 19500 mínimo y 40500 máximo (CZK mensual).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: OSTROJ a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Lenka Tůmová, personalista náboru a vzdělávání. Tel.: +420 553 872 173. E-mail: tumovaostroj.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 553 872 173
  • Correo electrónico: tumovaostroj.cz

Identificador de la vacante:12344420791.

Ver las 151 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales : Operadores de instalaciones de procesamiento de metales ofertadas.