Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines > Odborní Operátoři Stáčecí Linky , Obsluha Strojů Na Výrobu Nápojů

Vacante de Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines en Plzeňský kraj (República Checa)

Odborní Operátoři Stáčecí Linky , Obsluha Strojů Na Výrobu Nápojů

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines › Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines.

Traducción de la profesión: Obsluha strojů a zařízení, montéři › Obsluha stacionárních strojů a zařízení › Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků › Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků.

Descripción de la oferta de trabajo:

Nutné dorozumění se v českém jazyce!

Co dělá operátor/ka stáčecí linky v pivovaru:

- ovládá přidělené stroje a zařízení stáčecích linek

- zajišťuje plynulý chod stáčecí linky (doplňování materiálu, nastavení strojů, přestavby, sanitace,..)

- operativně řeší vzniklé poruchy na stáčecí lince ve spolupráci s údržbou

Co od Vás požadujeme:

- nutné dorozumění se v českém jazyce

- praxe v obsluze výrobní linky

- pečlivost, zodpovědnost, pracovitost

- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu - 12 hod. směny (denní a noční)

- zkušenost s prací v potravinářském provozu je výhodou

Zaměstnanecké výhody:

- Náborový bonus 35 000 Kč

- K základní mzdě příplatky na směny a kvartální bonusy

- Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně

- Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 18 000 Kč ročně

- Jistotu dlouhodobého zaměstnání na hlavní pracovní poměr

- Práci v moderním, ale přesto tradičním pivovaru

- 27 dní volna pro Váš odpočinek

- Bonusové pivo, poukázky na nákup piva v obchodech

- Nealkoholické pivo Birell/limonáda/voda na pracovišti zdarma

- Dobrá závodní jídelna přímo v areálu pivovaru - dotované stravování i při nočních a víkendových směnách - výběr z několika jídel + nápoje zdarma (nealkoholické pivo, limonády, čaj)

- Příspěvek za věrnost

- Multisport karta

- Nákup za zvýhodněné ceny v dárkových prodejnách a na e-shopu PP

- Odměny za dárcovství krve, firemní společenské akce

- Smlouvu na HPP na dobu určitou

Región: Plzeňský kraj.

Ver 40 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 10.

Empleador: Plzeňský Prazdroj, a. s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Iva Vorlíková. Tel.: +420 724 617 352(po-pá8-16hod).. E-mail: pracevpivovaruasahibeer.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 724 617 352(po-pá8-16hod).
  • Correo electrónico: pracevpivovaruasahibeer.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:29202540738.

Ver las 21 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines › Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines ofertadas.