Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Obsluha školního Bufetu S Přípravou Svačin žákům (dpč, Dpp) (vhodné I Pro Ozp), Prodavači Potravinářského Zboží

Contrato en República Checa (Moravskoslezský kraj) de Asistentes de venta de tiendas y almacenes

Obsluha školního Bufetu S Přípravou Svačin žákům (dpč, Dpp) (vhodné I Pro Ozp), Prodavači Potravinářského Zboží

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje : Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách : Prodavači v prodejnách

Descripción de la oferta de trabajo:

A16  z:20/11/2018 (Vhodné i pro OZP)  a:30/1/2019

Kontakt výhradně emailem, životopisy zasílejte na email uvedený viz výše.

Práce  formou dohod mimo pracovní poměr (DPP, DPČ). Vhodná i pro absolventy škol.

Rozvrh pracovní doby:

- pondělí až pátek v dopoledních hodinách, cca 10-20 hod./týdně.

Vhodné i jako přivýdělek pro důchodce, studenty, osoby na RD aj.

Požadujeme:

- zdravotní předpoklady pro vydání zdravotního průkazu

- zkušenosti s prací v obchodě a přípravou studené kuchyně vítány.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 355 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Salario: 3892 mínimo y 6000 máximo (CZK mensual).

Empleador: DALPORT spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Dalibor Sklář. E-mail: dalport.cz" rel="nofollow">infodalport.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: infodalport.cz

Identificador de la vacante:15367570709.

Ver las 3,229 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.