Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Reguladores y operadores de máquinas herramientas > Obráběč/ka Kovů, Seřizovači A Obsluha číslicově řízených Strojů

obráběč/ka kovů, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Trabajo en República Checa de Reguladores y operadores de máquinas herramientas

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech : Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Descripción de la oferta de trabajo:

PRACOVIŠTĚ Morkovice

- vyučení v oboru, v případě nedosaženého požadovaného vzdělání požadujeme ochotu naučit se, PD: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00

- benefity: prémie, příplatky za směnovovst jsou zahrnuty v uvedené mzdě, příplatky (i nad rámec zákona) sociální a motivační program, náborový příspěvek 15.000 Kč, dovolená nad rámec zákoníku práce, zdravotní péče, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

- kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.)

Número de puestos: 1.

Empleador: Hanhart Morkovice s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ivana Remešová, mzdová účetní, asistentka personalistiky. Tel.: +420 602 546 099. E-mail: hanhart.cz" rel="nofollow">remesovahanhart.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 602 546 099
  • Correo electrónico: remesovahanhart.cz

Identificador de la vacante:19803140731.

Ver las 527 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas ofertadas.