Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Reguladores y operadores de máquinas herramientas > Obráběč Kovů (obsluha Obráběcích Strojů), Seřizovači A Obsluha Konvenčních Soustruhů

Ofertas en República Checa (Liberecký kraj) de Reguladores y operadores de máquinas herramientas

Obráběč Kovů (obsluha Obráběcích Strojů), Seřizovači A Obsluha Konvenčních Soustruhů

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech : Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce:

- obrábění kovů a plastů (nejpoužívanější stroje: soustruh, bruska na kulato, vrtačka, frézka)

- plnění směnového plánu výroby

- údržba strojů

Požadujeme:

- manuální zručnost

- aktivní, precizní a trpělivý přístup k práci samozřejmostí

- schopnost dodržovat přesné výrobní standardy

Výhodou:

- ukončené učňovské, nebo středoškolské vzdělání

- zkušenost práce v dvousměnném provozu

Nabízíme:

- práci v dynamicky se rozvíjející společnosti

- motivující ohodnocení (výkonnostní bonusy)

- zaměstnanecké benefity (13. plat, proplacené přesčasy, obědy zdarma)

- po zapracování a osvědčení: smlouvu na dobu neurčitou

- získání vazačských a jeřábnických zkoušek a řidičského průkazu na VZV

Zasílat životopisy na email: personalnioxxo.cz

Región: Liberecký kraj.

Ver 121 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 20000 mínimo y 35000 máximo (CZK mensual).

Empleador: OXXO PIPE s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ondřej Dědič. Tel.: +420 727 984 213. E-mail: oxxo.cz" rel="nofollow">personalnioxxo.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 727 984 213
  • Correo electrónico: personalnioxxo.cz

Identificador de la vacante:16226760722.

Ver las 669 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas ofertadas.