Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Moldeadores y macheros > Oblikovalec/obdelovalec Kovin - M/ž

Contrato de Moldeadores y macheros en Eslovenia

Oblikovalec/obdelovalec Kovin - M/ž

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines : Moldeadores y macheros.

Poklici za neindustrijski način dela : Kovinarji/kovinarke, strojni mehaniki/strojne mehaničarke ipd : Kleparji/kleparke, monterji/monterke kovinskih konstrukcij, livarji/livarke, varilci/varilke ipd : Livarji/livarke ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

OBLIKOVALEC KOVIN, poskusno delo , Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, OBDELAVA KOVIN NA RAČUNALNIŠKO VODENIH STROJIH, IZDELAVA VZORČNIH IZDELKOV, STROJNO OBDELOVANJE SERIJSKIH IZDELKOV, IZDELAVA IZDELKOV NA PODLAGI TEHNOLOŠKE DOKUMENTACIJE, KONTROLA TOČNOSTI OBDELAVE, SKRB ZA ČISTO OKOLJE,...., K sodelovanju vabimo tudi kandidate, ki nimajo pridobljene formalne izobrazbe, imajo pa delovne izkušnje na področju oblikovanja kovin, struženja, kontroli točnosti obdelave.

Od kandidata pričakujemo znanje branja načrtov, ročne spretnosti, natančnost, umirjenost, pripravljenost na učenje., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: BR proizvodne storitve d.o.o., Šentiljska cesta 49 , 2000 MARIBOR.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PUŠNIK R.
Contact Phone: 02 228 66 53
Contact Email: r.pusniktsn.si

Identificador de la vacante:ND08783.

Ver las 38 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines : Moldeadores y macheros ofertadas.