Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Asesores financieros y en inversiones > Oblastní Manažer, Finanční Poradci Specialisté

Oblastní manažer, Finanční poradci specialisté

Ofertas en Středočeský kraj (República Checa) de Asesores financieros y en inversiones

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Asesores financieros y en inversiones.

Specialisté : Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě : Specialisté v oblasti financí : Finanční a investiční poradci

Descripción de la oferta de trabajo:

KONTAKT : Stanislava Mročková

tel.kontakt: 605008493

Oblastní manažer

Finanční Institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá zkušeného kolegu na pozici oblastní manažer/ka.

Náplň práce:

- realizace smluvených schůzek s klienty, které zajišťuje centrála společnosti

- spolupráce s analytickým oddělením

- nastavení optimálního portfolia klienta,

- školení poradců pro rodinné finance

- zodpovědnost za výsledky svěřené obchodní skupiny

Požadujeme:

- manažerské schopnosti

- výborné komunikační dovednosti

- vnitřní motivaci na sobě pracovat

- obchodní dovednosti

- ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání – maturita

- licence PPZ od ČNB výhodou

- bezúhonnost

- ŘP skupiny B

- pozitivní přístup k práci

Nabízíme:

- práci ve společnosti se silným kapitálem

- klientelu zajištěnou callcentrem společnosti - vybudovaný tým spolupracovníků ve svěřeném regionu

- nadprůměrné ohodnocení + odměny ze svěřeného týmu

- zázemí centrální kanceláře

- školení od producentů

- velký potenciál kariérního růstu

V případě zájmu se do výběrového řízení prihlaště na http://www.karierafi.cz a nebo zašlete svůj životopis na e-mail: personal.prahamestofinancni-institut.cz

Stanislava Mročková

Región: Středočeský kraj.

Ver 327 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 50000 (CZK mensual).

Empleador: Finanční Institut s.r.o..

Instrucciones para solicitar:

Obraťte se na kontaktní osobu. -.

Forma de contacto:

Identificador de la vacante:14590070798.

Ver las 95 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Asesores financieros y en inversiones ofertadas.