Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Representantes comerciales > Obchodně-technický Specialista/stka Pro Střechy A Fasády Brno, Obchodní Zástupci

Obchodně-technický specialista/stka pro střechy a fasády Brno, Obchodní zástupci

Oferta de trabajo de Representantes comerciales en República Checa (Jihomoravský kraj)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři : Obchodní zástupci

Descripción de la oferta de trabajo:

Jsme specialisti na střechy a fasády, obchod je podpora zákazníků při řešení kvalitní střechy a fasády na každém kroku, jsme inovativní, naše služby jsou revoluční, jsme tým a baví nás to.

Rezonujete s námi?

Nabízíme:

- zajímavou pozici pro stavaře, který je a nebo se chce stát expertem v oboru střech a fasád

- perspektivní práce v moderní rozvíjející se společnosti

- zázemí stabilní firmy s 21-letou tradicí

- nadprůměrné finanční ohodnocení

- možnost profesního a osobního růstu

- auto, notebook, mobilní telefon

- zaměstnanecké výhody

Základní zodpovědnost:

- péče o přidělené zákazníky

- technické poradenství zákazníkům

- zpracování nabídek

- prezentace produktů firmy

Požadujeme:

- VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního zaměření

- praxi ve stavebnictví

- dobré komunikační schopnosti

- radost z týmové spolupráce

- loajalitu

- nasazení, zájem

- chuť učit se a zlepšovat

- ŘP skupiny B

Coleman, S.I.,a.s.

Lenka Heřkovičová

Smetanova 1484

755 01  Vsetín

Česká republika

Telefon: 725 675 646

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 370 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 25000 mínimo y 40000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Coleman S.I., a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Michal Sládek, Ředitel obchodního centra. Tel.: +420 725 675 616. E-mail: coleman.cz" rel="nofollow">michal.sladekcoleman.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 725 675 616
  • Correo electrónico: michal.sladekcoleman.cz

Identificador de la vacante:15462010782.

Ver las 1,886 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.