Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Agentes de servicios comerciales > Obchodník/ce, Obchodní Referenti

Ofertas de empleo en República Checa (Karlovarský kraj) de Agentes de servicios comerciales

Obchodník/ce, Obchodní Referenti

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de servicios comerciales no clasificados bajo otros epígrafes.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Zprostředkovatelé služeb : Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Rádi Vám nabídneme:

- Práci u významného dodavatele čerstvého ovoce a zelenin

- Dlouhodobé a stabilní zaměstnání

- Získávání zkušeností v oblasti obchodování s rychloobrátkovým zbožím

- Systém benefitů

- Samostatnou a zodpovědnou práci v dynamickém prostředí, kde se nebudete nudit

- Rozšířené možnosti čerpání dovolené

Co Vás na této pozic čeká?

- Péče o stávající zákazníky (řešení standartních požadavků, uzavírání objednávek, operativní řešení problémů, reklamace)

- Aktivní vyhledávání nových zákazníků

- Vedení obchodních jednání se zákazníky (hotely, restaurace, instituce)

- Spolupráce na marketingových aktivitách pobočky

- 30% práce v terénu, 70% práce v kanceláři

Jste to Vy?

- Máte praxi na pozici obchodníka/prodejce min. 2 roky?

- Máte praxi v oblasti rychloobrátkového zboží? (výhodou)

- Vlastníte řidičský průkaz skupiny B a jste aktivní řidič?

- Ovládáte německý jazyk? (výhodou)

- Umíte pracovat s PC (MS Office)?

- Máte výborné komunikační schopnosti?

- Zvládáte vysoké pracovní nasazení a jste časově flexibilní?

PODÍVEJTE SE NA NÁS:

www.youtube.com - video "Vítej v týmu"

www.hortim.cz/cz/kariera/

V případě zájmu zašlete Váš životopis na email: zamestnanihortim.cz nebo volejte na tel. číslo 725 791 362.

Región: Karlovarský kraj.

Ver 101 ofertas de trabajo en "Karlovarský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 25000 mínimo y 30000 máximo (CZK mensual).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: Hortim-International, spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Andrea Beránková, HR Generalist. Tel.: +420 725 791 362. E-mail: hortim.cz" rel="nofollow">zamestnanihortim.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 725 791 362
  • Correo electrónico: zamestnanihortim.cz

Identificador de la vacante:16403760793.

Ver las 137 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de servicios comerciales no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.