Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Representantes comerciales > Obchodní Zstupce, Obchodní Zástupci

Oferta de empleo de Representantes comerciales en República Checa

Obchodní Zstupce, Obchodní Zástupci

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři : Obchodní zástupci

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu okres Plzeň-jih.

Prvotní kontakt na uvedeném e-mailu.

Rodinný podnik s tradicí:

Více než 50 let vybavujeme dílny v údržbě a výrobě všech oborů kompletním řešením pro čištění drobných dílů od olejů a mastných nečistot. "Osvědčená IBS-technologie je úspěšně používána jen v Evropě ve více jak 70.000 pobočkách".

K posílení našeho obchodního týmu v dceřinné společnosti IBS Scherer Czech s.r.o. v Plzni hledáme obchodního zástupce na plný úvazek, který by se staral o naše nové i stávající zákazníky.

Požadujeme:

dokončené min. SŠ vzdělání, uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Outlook), ochota se vzdělávat a rozvíjet dovednosti v oblasti prodeje, vysoké pracovní nasazení, dobré komunikační a prezentační dovednosti, reprezentativní vystupování, rozhodnost, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, řidičský průkaz sk B - aktivní řidič, znalost němčiny výhodou

Nabízíme:

silnou značku s 50-ti letou podnikatelskou činností, zaměstnání na HPP, dle způsobu odpovídající benefity a finanční ohodnocení, vynikající zaškolení, zázemí silné mezinárodní společnosti s perspektivou dlouhodobého zaměstnání, práci v mladém a přátelském týmu

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 20000 mínimo y 35000 máximo (CZK mensual).

Empleador: IBS Scherer Czech s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Peter Schilhabel. E-mail: ibs-scherer.cz" rel="nofollow">infoibs-scherer.cz. Adresa: Raisova 1817, 547 01  Náchod 1.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Náchod; Código postal: 547 01; Dirección: Raisova 1817, 547 01 Náchod 1
  • Correo electrónico: infoibs-scherer.cz

Identificador de la vacante:16749500706.

Ver las 1,685 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.