Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Representantes comerciales > Obchodní Zástupci / Správci Klientů, Obchodní Zástupci

Empleos en Středočeský kraj (República Checa) de Representantes comerciales

Obchodní Zástupci / Správci Klientů, Obchodní Zástupci

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři : Obchodní zástupci

Descripción de la oferta de trabajo:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCI / SPRÁVCI KLIENTŮ - místo výkonu Beroun (pobočka České pojišťovny).

Náplň práce: poradenství v oblasti pojištění a financí, dlouhodobý klientský servis pro stávající klienty, vyhledávání nových obchodních příležitostí, vytváření vlastního portfolia klientů.

Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou, bezúhonnost, talent pro obchod a komunikaci.

Nabízíme: kompletní zaškolení a podporu, karierní růst, bohatý systém benefitů, náborový bonus za přechod od konkurence, procentuální bonus z objemu spravovaných smluv, slevy na produkty České pojišťovny a partnerů, zvýhodněný leasing, hypoteční úvěr, investice bez poplatku.

Kontakt e-mailem či telefonicky.

Región: Středočeský kraj.

Ver 406 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 30000 mínimo y 50000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Martin Tuček.

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Martin Tuček. Tel.: +420 728 183 368. E-mail: ceskapojistovna.cz" rel="nofollow">martin.tucekceskapojistovna.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 728 183 368
  • Correo electrónico: martin.tucekceskapojistovna.cz

Identificador de la vacante:15608040790.

Ver las 1,726 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.