Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Representantes comerciales > Obchodní Zástupci, Obchodní Zástupci

Ofertas de Representantes comerciales en Ústecký kraj (República Checa)

Obchodní Zástupci, Obchodní Zástupci

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři : Obchodní zástupci

Descripción de la oferta de trabajo:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCI

- místo výkonu 9. května č.p. 30, Litvínov nebo Javorová 3108, Most

Hledáme kolegy k rozšíření obchodního týmu lázeňské pražírny nabízející unikátní kávový koncept

prémiové kávy, kávy jako servis a nabídky kávového příslušenství - hledáme kolegy na pozici

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE. Pokud máte zájem, prosíme o zaslání životopisu na email s krátkým nápadem,

kde a jak byste chtěli s námi spolupracovat. Více na www.lazenskakava.cz

Požadujeme:

spolehlivost, pracovitost, odpovědnost, příjemné vystupování, řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

Práci v mladém přátelském kolektivu

Férový produkt se zajímavou provizí

Možnost práce z domova

Možné domluvit i DPČ a DPP

Región: Ústecký kraj.

Ver 143 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa, Tiempo parcial.

Salario: 10000 mínimo y 40000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Lázeňská káva s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jolana Procházková. Tel.: +420 608 042 186. E-mail: lazenskakava.cz" rel="nofollow">partnerlazenskakava.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 608 042 186
  • Correo electrónico: partnerlazenskakava.cz

Identificador de la vacante:19606380790.

Ver las 1,426 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.