Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Representantes comerciales > Obchodní Zástupce/zástupkyně, Obchodní Zástupci

Obchodní zástupce/zástupkyně, Obchodní zástupci

Ofertas de empleo en Olomoucký kraj (República Checa) de Representantes comerciales

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři : Obchodní zástupci

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: Šantova č.p. 656/6, Olomouc.

Místo výkonu práce území Olomouckého kraje,

- současný objekt v Olomouci,

- pracovní poměr HPP - hlavní pracovní poměr,

- pracovní úvazek, plný 40 hodin týdně,

- rovnoměrně rozvržená pracovní doba,

- měsíční mzda u sjednaného pracovního úvazku činí 19.600,- Kč, IV. tarif + stanovené měsíční osobní ohodnocení 0,- Kč až 5.400,- Kč + zákonné příplatky,

- den nástupu do práce 1.7.2020, možnost dohodou, i dříve a to z důvodu zapracování se ve zkušební době,

- pracovní poměr sjednán se zkušební dobou v délce 3 měsíců od nástupu do zaměstnání,

- pracovní poměr sjednán na dobu určitou, na 1 rok, s možností oboustranného prodloužení již sjednaného pracovního poměru,

Požadavky na uchazeče o zaměstnání před možným nástupem do pracovního poměru:

- ÚSO,

- čistý rejstřík trestů - podmínkou,

- zdravotní způsobilost - nutností,

- řidičský průkaz skupiny B - podmínkou.

Výhodou:

- praxe,

- flexibilita.

Kontaktní údaje:

Stálá služba nepřetržitá 24 hodin denně, 7 dní v týdnu PCO +420 585 731 640 + pcograso.cz

kontaktní spojení na personální oddělení společnosti GRASO a.s. POUZE e-mail: seznam.cz" rel="nofollow">jan.mazurakseznam.cz

Región: Olomoucký kraj.

Ver 119 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 19600 (CZK mensual).

Empleador: GRASO a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jan Mazurák. E-mail: seznam.cz" rel="nofollow">jan.mazurakseznam.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: jan.mazurakseznam.cz

Identificador de la vacante:18795140787.

Ver las 1,541 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.