Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Representantes comerciales > Obchodní Zástupce - Prodejce Zemědělských Strojů, Obchodní Zástupci

Obchodní zástupce - prodejce zemědělských strojů, Obchodní zástupci

Empleos de Representantes comerciales en República Checa

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři : Obchodní zástupci

Descripción de la oferta de trabajo:

Společnost AgroKonzulta se již více než 30 let zabývá prodejem strojů pro zemědělství, osiv, hnojiv, pesticidů a dalších potřeb pro zemědělce. Poskytujeme software pro výživu zvířat a působíme také v oblasti vzdělávání dospělých. Více o nás naleznete na www.agrokonzulta.cz.

Jako prodejce se budete zabývat prodejem strojů značky Horsch, Jeantil, Deutz-Fahr, Bobcat, Müthing, Kuhn, Siloking, Quivogne, Murska, Junkkari, Regent.

NÁPLŇ PRÁCE:

- prodej zemědělské techniky renomovaných značek

- aktivní a systematická práce v terénu se zákazníky

- získávání nových obchodních příležitostí

- spolupráce s dodavateli a občasné vzdělávací cesty do zahraničí (především Německo a Francie)

- předvádění strojů u zákazníků

- příkladná reprezentace společnosti

- účast na veletrzích a výstavních akcích

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Klostermanova 1258, 564 01 Žamberk + bydliště zaměstnance + konkrétní oblast Královéhradeckého a Pardubického kraje

SMĚNNOST: běžná pracovní doba, 1 směna

PRACOVNĚPRÁVNÍ VZTAH: plný úvazek na dobu určitou na 1 rok (3 měsíce zkušební doba) s následným prodloužením na dobu neurčitou

HRUBÁ MĚSÍČNÍ MZDA: fixní mzda + prémie (předpoklad u dobrého prodejce je 30 000,-Kč a více)

NÁSTUP DLE DOHODY

POŽADUJEME:

- VŠ/SŠ vzdělání zemědělského/technického směru

- organizační a obchodní schopnosti

- schopnost dotahovat obchodní příležitosti a úkoly do zdárného konce

- časovou flexibilitu, samostatnost, profesionální vystupování

- aktivní přístup k událostem a změnám na trhu

- uživatelské ovládání PC a MS Office

- řidičský průkaz skupiny B, oprávnění skupiny T výhodou

- výhodou praktická znalost problematiky zemědělství

KONTAKT:

Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na praceagrokonzulta.cz.

Do předmětu zprávy uveďte text "Obchodní zástupce - prodejce zemědělských strojů".

NABÍZÍME:

- odpovídající platové podmínky

- příjemné pracovní prostředí v ryze české společnosti s 30letou tradicí

- výhodný firemní mobilní tarif i pro soukromé a rodinné využití

- služební vůz i k soukromým účelům

- mobilní telefon a notebook

- příspěvek na stravování

- možnost příspěvku na životní a penzijní pojištění

Número de puestos: 1.

Empleador: AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jan Šeda. Tel.: +420 735 171 650. E-mail: agrokonzulta.cz" rel="nofollow">praceagrokonzulta.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 735 171 650
  • Correo electrónico: praceagrokonzulta.cz

Identificador de la vacante:18822580729.

Ver las 2,212 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.