Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC) > Obchodní Zástupce Pro Oblast čechy, Specialisté V Oblasti Prodeje A Nákupu Strojů, Přístrojů A Zařízení (kromě Informačních A Komunikačních Technologií)

Obchodní zástupce pro oblast Čechy, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

Demanda de Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC) en República Checa (Hlavní město Praha)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC).

Specialisté : Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě : Specialisté v oblasti prodeje, marketingu a styku s veřejností : Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Dopraváků 723, Praha 8 a oblast Čechy (služební cesty) Kontaktní osoba: Šuranský Josef Bc., tel.: 777 141 410, e-mail: josef.suranskyaquatrading.cz UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE Firma s dvacetiletou tradicí v oblasti designu, výroby, distribuce a servisních služeb čerpací techniky pod vlastní značkou, hledá do svého týmu obchodního zástupce a technického poradce.

Požadujeme: - dobré komunikativní schopnosti - zkušenosti z oblasti vodo-topo (není podmínkou) - komunikativní znalost němčiny výhodou - samostatnost, flexibilita - řidičský průkaz sk.

B (aktivní řidič) - SŠ s maturitou (strojní zaměření) - praxe na podobné pozici výhodou - bydliště Praha nebo do 20 km od Prahy - nástup možný ihned Nabízíme: - zajímavé finanční ohodnocení (30 000 - 50 000 Kč včetně bonusů), stabilní příjem - zaměstnání na HPP - stravenky, 25 dní dovolené - služební auto, telefon, notebook Náplň práce: - obchodně technická podpora stávajících zákazníků - aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí - vedení obchodních jednání a sjednávání podmínek spolupráce - tvorba obchodně technických nabídek

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 351 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/05/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 20000.0 CZK mínimo y 50000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto: Bc. Josef Šuranský, vedoucí prodejny Praha

Empresa: AQUATRADING s.r.o..

Dirección: Kollárova 969, 698 01 Veselí nad Moravou.

Contacto: Bc. Josef Šuranský, vedoucí prodejny Praha

Email: josef.suranskyaquatrading.cz

Teléfono: +420 777 141 410.

Ver las 272 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC) ofertadas.