Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Representantes comerciales > Obchodní Zástupce Pro Farmaceutický Sektor - Oblast Morava, Obchodní Zástupci

Obchodní zástupce pro farmaceutický sektor - oblast Morava, Obchodní zástupci

Empleo de Representantes comerciales en Zlínský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři : Obchodní zástupci

Descripción de la oferta de trabajo:

pracoviště Koryčany - obchodní zástupce pro farmaceutický sektor pro oblast Moravy - náplň práce: nabídka farmaceutických produktům lékařům a lékárnám - požadavky: min.

SŠ vzdělání s maturitou podmínkou, praxe min.

5 let ve farmaceutickém sektoru, ŘP sk.

B nutný - aktivní řidič, znalost práce na PC podmínkou (Word, Excel), komunikativnost (vyjadřovací schopnosti), reprezentativní vystupování, spolehlivost - benefity: služební automobil, mobilní telefon, notebook - doba určitá s možností prodloužení, jedná se o práci v terénu (v případě služební cesty společnost hradí ubytování) - písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: infodnmcompany.cz

Región: Zlínský kraj.

Ver 258 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 27000 (CZK mensual).

Empleador: D N M company s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ilona Blanařová, Obchodní manager. E-mail: infodnmcompany.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: infodnmcompany.cz

Identificador de la vacante:15127120707.

Ver las 1,770 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.