Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Representantes comerciales > Obchodní Zástupce, Obchodní Zástupci

Trabajos de Representantes comerciales en Olomoucký kraj (República Checa)

Obchodní Zástupce, Obchodní Zástupci

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři : Obchodní zástupci

Descripción de la oferta de trabajo:

Hledáme dalšího aktivního kolegu/kolegyni, kterého reklama opravdu baví a který chce s chutí dosahovat vynikajících výsledků.

Náplň práce: Budete pečovat o stávající klienty, aktivně jezdit a získávat nové klienty, plánovat kampaně,  vytvářet nabídky a klientům radit, jak svoji firmu zviditelnit prostřednictvím reklamy v kvalitním časopise se špičkovou redakcí a bonitní cílovou skupinou čtenářů. Budete mít individuální prodejní plán, na kterém budete spolupracovat se svými kolegy v obchodním týmu.

Požadujeme: alespoň SŠ vzdělání a ideálně roční praxi s aktivním řízením obchodních projektů.

Důležitá je schopnost přistupovat ke klientům se zájmem, naslouchat a velmi dobře přemýšlet nad nejlepším řešením. ŘP skupiny "B".

Pracovní doba je od 8:00 - 16:30.

Nabízíme: Fixní plat  (paušál) + provize z uskutečněných obchodů, neomezený růst provizí. Možnost profesního růstu a osobního rozvoje. Stabilní zázemí české společnosti, moderně vybavené pracoviště.

Velmi atraktivní finanční ohodnocení závislé na kvalitě odvedené práce. Služební automobil.

Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 290 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 20000 mínimo y 70000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Smart Connections s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Lukáš Ševčík, jednatel. Tel.: +420 775 233 232. E-mail: smart-media.cz" rel="nofollow">sevciksmart-media.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 775 233 232
  • Correo electrónico: sevciksmart-media.cz

Identificador de la vacante:15020550784.

Ver las 1,717 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.