Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Representantes comerciales > Obchodní Zástupce - Junior, Obchodní Zástupci

Obchodní zástupce - junior, Obchodní zástupci. Moravskoslezský kraj

Oferta de trabajo de Representantes comerciales en Moravskoslezský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři : Obchodní zástupci

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: Pikartská 1337/7, Ostrava - Radvanice

1. kontakt e-mailem. Do předmětu e-mailu uveďte, prosím, název pozice "Obchodní zástupce - junior".

Náplň práce:

- organizační a administrativní podpora obchodního týmu

- evidence a správa dokumentů používaných při obchodní činnosti

- získávání zakázek

- udržování další spolupráce se stávající klientelou

- analýza trhu

- zadávání dat do informačního systému

- rezervace a objednávání ubytování, letenek

- vedení agendy o činnosti obchodních zástupců

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání

- aktivní znalost anglického jazyka (pokročilá)

- znalost dalšího jazyka výhodou

- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

- znalost práce na PC (MS Office)

- znalost obchodní korespondence

- dobré komunikativní a organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu

Nabízíme:

- práci na tuzemských i zahraničních projektech

- práci v přátelském kolektivu

- možnost dalšího vzdělávání

- sportovní a společenské akce pro zaměstnance

Benefity: roční odměny, podnikové stravování, mobilní telefon

Doba určitá 1 rok od nástupu, po roce doba neurčitá.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 245 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 20000 mínimo y 25000 máximo (CZK mensual).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: RSBP spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Martina Paraiová. E-mail: rsbp.cz" rel="nofollow">karierarsbp.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: karierarsbp.cz

Identificador de la vacante:19257280797.

Ver las 1,425 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.