Empleo de Agentes de seguros en Jihomoravský kraj (República Checa)

Obchodní Poradce/poradkyně V Pobočkové Síti - Boskovice, Přepážkoví Konzultanti V Pojišťovnách

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de seguros.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři : Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví.

Descripción de la oferta de trabajo:
Smlouvu uzavíráme na dobu určitou 6 měsíců s možným následným prodloužením na dobu neurčitou. Možno OZP. Pomáhá klientům České pojišťovny v naplňování jejich aktuálních potřeb, nabízí a prodává produkty a služby České pojišťovny v celé její šíři, navrhuje optimální řešení šité na míru klientovi, zpracovává agendu spojenou s obchodní činností, je příkladem profesionality a nadstandardu v obsluze klientů. Min. SŠ vzdělání s maturitou, možno absolvent/ka. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění, sportovní aktivity, slevy na produkty ČP a partnerů...). Místo výkonu práce: Pobočka České pojišťovny v Boskovicích. PRVNÍ KONTAKT POUZE ELEKTRONICKY na e-mail. adrese: cpkarierabrnoReemplazar por una arrobaceskapojistovna.cz, Dovolená navíc - celkem 5 týdnů, Jiné výhody - stravenky, 2 dny zdravotního volna

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 507 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 18000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Mgr. Monika Kunešová

Empresa: ČP Distribuce s.r.o..

Contacto: Mgr. Monika Kunešová

Email: cpkarierabrnoReemplazar por una arrobaceskapojistovna.cz

Ver las 175 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de seguros ofertadas.