Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Representantes comerciales > Obchodní Manažer, Obchodní Zástupci

Ofertas de empleo en Středočeský kraj (República Checa) de Representantes comerciales

Obchodní Manažer, Obchodní Zástupci

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři : Obchodní zástupci

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání - strojírenské výhodou

praxe v oboru strojírenské výroby - výhodou

výborné obchodní dovednosti - přirozený talent pro obchod

průbojné chování

samostatnost, flexibilita, komunikativnost, zodpovědnost

příjemný vzhled a vystupování

Náplň práce:

zajišťování marketingové, nabídkové činnosti v ČR a zahraničí v oblasti nádrží na a technické plyny, nádrží pro energetiku a úpravny vod, skladovací systémy a ocelové svařované konstrukce

příprava obchodních smluv s ohledem na reálnost časového plnění, kapacitní a technologické možnosti firmy, solventnost zákazníka a ziskovost zakázky

zajišťuje jednoznačné zadávání zakázek do systému IFS, včetně projektového řízení a stanovení limitních hodnot

spolupracuje s ostatními odděleními při technickém vyjasňování a doplňování zadávaných zakázek

zajišťuje správné podklady pro fakturaci zakázek, vytváří ceny s ohledem na ziskovost zakázek v daném portfoliu

zajišťuje vymáhání plateb od zákazníků v termínu splatnosti a zajišťuje reklamační řízení

zajišťuje činnost souhlasně s rozsahem příručky jakosti EN ISO 9001, organizačního řádu a systému IFS

Región: Středočeský kraj.

Ver 386 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 26000 (CZK mensual).

Otros beneficios: Alojamiento incluido; Gastos de viaje; Comidas incluidas.

Empleador: BAEST Machines & Structures, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Andrea Hnátková, zástupce ředitele. Tel.: +420 317 753 246,603 830 253. E-mail: baest.cz" rel="nofollow">ahnatkovabaest.cz; baest.cz" rel="nofollow">andrea.hnatkovabaest.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 317 753 246,603 830 253
  • Correo electrónico: ahnatkovabaest.cz; andrea.hnatkovabaest.cz

Identificador de la vacante:16419060797.

Ver las 1,686 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.