Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Representantes comerciales > Obchodní Manažer, Obchodní Zástupci

Obchodní manažer, Obchodní zástupci. Jihomoravský kraj

Trabajar en República Checa (Jihomoravský kraj) de Representantes comerciales

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři : Obchodní zástupci

Descripción de la oferta de trabajo:

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem nebo telefonicky Náplň práce: o vyhledávání nových obchodních příležitostí o rozvoj vztahů s klíčovými zákazníky, péče o zákazníky, komunikace o koordinace obchodní projektů, příprava zadání pro oddělení výroby o tvorba spolehlivých podkladů pro obchodní smlouvy a rozpočty o plnění stanoveného obchodního plánu o prezentace o tvorba nabídek o spoluúčast při tvorbě marketingových materiálů Naše požadavky a podmínky: o řidičský průkaz skupiny B o vysoké pracovní nasazení o spolehlivost a samostatnost při přípravě obchodních případů o technické vzdělání min.

SŠ o požadujeme praxi obchodníka v technickém oboru o vhodně profilovaná osobnost a správná míra sebevědomí o vysoká míra schopnosti komunikace, porozumění a hledání řešení o vlastní existující kontakty výhodu o cizí jazyk - nejlépe AJ nebo NJ na komunikativní úrovni Nabízíme: o motivující finanční ohodnocení (podíl na zisku zakázek) o dlouhodobé zajímavé zaměstnání o značnou míru samostatného rozhodování o zvyšování kvalifikace, znalostí a dovedností o školení, technická i manažerská o sympatický pracovní kolektiv o možnost další praxe a zácviku v jiných odbornostech dle Vašeho zájmu Zaměstnanecké výhody: služební telefon, auto, počítač, lidský přístup, homeoffice

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 476 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 03/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 40000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto: Ing. Hana Veselá, MBA

Empresa: Air Technology s.r.o..

Contacto: Ing. Hana Veselá, MBA

Email: karieraairtechnology.cz

Teléfono: +420 774 017 140.

Ver las 1,540 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.