Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Avicultores y trabajadores calificados de la avicultura > Ošetřovatel/ka Drůbeže, Chovatelé Drůbeže

Ošetřovatel/ka drůbeže, Chovatelé drůbeže. Pardubický kraj

Ofertas de Avicultores y trabajadores calificados de la avicultura en Pardubický kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros › Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado › Criadores y trabajadores pecuarios calificados de la cría de animales para el mercado y afines › Avicultores y trabajadores calificados de la avicultura.

Traducción de la profesión: Kvalifikovaní pracovníci v zemědělství, lesnictví a rybářství › Kvalifikovaní pracovníci v zemědělství, orientovaní na trh › Chovatelé a ošetřovatelé zvířat › Chovatelé drůbeže.

Descripción de la oferta de trabajo:

POŽADAVKY: spolehlivost, zodpovědnost

NABÍZÍME: pracovní poměr na dobu určitou, než si vyzkoušíme, jak spolu umíme pracovat a když budeme vzájemně spokojeni, tak prodloužíme na dobu neurčitou,uvítáme, když nastoupíte co nejdříve

5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, zvýhodněné zaměstnanecké ceny na naše výrobky, věrnostní odměna za odpracované roky ve firmě (vyplácí se před Vánoci, tzv. 13 plat), odměna při životních jubileích, odměny za odpracované turnusy, fondy pracovních hodin, vánoční večírek spolu s vánočním kaprem, nenárokové odměny (v návaznosti na dosažení celkového plnění), čtvrtletní a roční odměny, další prémie za turnusy.

KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Pokud není u nabídky uvedeno jinak, neváhejte nás kontaktovat na tel. 461 616 111 nebo na e-mailovou adresu pracemachdrubez.cz . Potěší nás to.

Región: Pardubický kraj.

Ver 69 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: MACH DRŮBEŽ a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Marcela Truhlářová. Tel.: +420 737 261 759. E-mail: petra.bohunkovamachdrubez.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 737 261 759
  • Correo electrónico: petra.bohunkovamachdrubez.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Enero de 2023, y con identificador de la vacante:26641540724.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros › Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado › Criadores y trabajadores pecuarios calificados de la cría de animales para el mercado y afines › Avicultores y trabajadores calificados de la avicultura ofertadas.