Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Trabajadores de los cuidados personales en instituciones > Ošetřovatelé A Pracovníci V Sociálních Službách V Oblasti Pobytové Péče

Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče

Ofertas de trabajo en Středočeský kraj (República Checa) de Trabajadores de los cuidados personales en instituciones

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en instituciones.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci osobní péče v oblasti vzdělávání, zdravotnictví a v příbuzných oborech : Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví : Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadavky: - hledáme člověka, pro kterého je tato práce určitým posláním - bezúhonnost a zdravotní způsobilost - zodpovědný přístup k práci, schopnost jednat s různými typy klientů, psychická odolnost - spolehlivost a samostatnost, týmová práce - práce na PC - praxe s cílovou skupinou výhodou Náplň práce: - poskytování péče seniorům a osobám se zdravotním postižením - zajištěné pomoci a podpory při běžných denních činnostech - posilování soběstačnosti a sebeúcty - poskytování pomoci v realizaci aktivit vycházejících ze zájmů a dovedností obyvatel - podpora základních sociálních a společenských kontaktů (s rodinami, ostatními obyvateli a dalšímu lidmi mimo domov seniorů) - individuální plánování a vedení další dokumentace - provádění volnočasových aktivit zaměřených na rozvíjení osobnosti, zájmů, znalostí a tvořivých schopností formou výtvarné, hudební a pohybové výchovy, zabezpečování zájmové a kulturní činnosti

Región: Středočeský kraj.

Ver 352 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 25000 mínimo y 28000 máximo (CZK mensual).

Otros beneficios: Alojamiento incluido; Gastos de viaje.

Empleador: Domov seniorů Fénix s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Miroslav Kocán. Tel.: +420 777 989 169. E-mail: m.kocanseznam.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 777 989 169
  • Correo electrónico: m.kocanseznam.cz

Identificador de la vacante:15039330760.

Ver las 953 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en instituciones ofertadas.