Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > auxiliar de cocina > Nõudepesija/köögitööline

Búsqueda de auxiliar de cocina en Estonia

Nõudepesija/köögitööline

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina › auxiliar de cocina.

Traducción de la profesión: Lihttöölised › Toitlustuse abitöölised › Toitlustuse abitöölised › Köögiabilised.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: - kööginõude masinapesu;

- köögi koristamine;

- põranda pesemine päeva jooksul ja tööpäeva lõpus;

- olmejäätmete ja kartongi ära viskamine;

- kauba vastu võtmine;

- vajadusel koka abistamine;

- töökoha korrashoid;

- kolleegide abistamine ning muud seonduvad ülesanded

Omalt poolt pakume: - paindlikku töögraafiku (E - R 08:00 - 16:00);

- konkurentsivõimelist töötasu, vastavalt kogemustele ja võimetele;

- meeldivat töökeskkonda;

- mugavat ja avarat kööki, professionaalseid ja kvaliteetsed töövahendeid

Muud nõuded: - soovitavalt töökogemus samal ametialal;

- valmisolek pingelisteks tööpäevadeks ja suureks töömahuks;

- sõbralik suhtumine kaastöötajatesse;

- oskus töötada meeskonnas

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 2 años.

Empleador: Vernalia OÜ (http://www.vernaliakohvik.ee).

Instrucciones para solicitar:

Enne tööle asumist on võimalus teha proovitöö

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: +37255539535
  • Correo electrónico: infovernaliakohvik.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Agosto de 2022, y con identificador de la vacante:1510789.

Ver las 296 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina › auxiliar de cocina ofertadas.