Europeos.es : Inicio > Trabajo en Alemania > Trabajadores de los cuidados personales a domicilio > Njegovatelj/ica

NJEGOVATELJ/ICA. Alemania

Contratación de Trabajadores de los cuidados personales a domicilio en Alemania

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales a domicilio.

Dienstleistungsberufe und Verkäufer : Betreuungsberufe : Betreuungsberufe im Gesundheitswesen : Haus- und Familienpfleger

Descripción de la oferta de trabajo:

NJEGOVATELJ/ICA

Mjesto rada: Njemačka (ovisno o prebivalištu njegovane osobe)

Opis posla:

vođenje kućanstva (spremanje, čišćenje, pranje)

prehrana (nabavka, kuhanje, pomoć s prehranom)

osobna higijena (pomoć pri pranju i kupanju)

mobilnost (pomoć pri hodanju, vožnji, šetnji)

zabava (čitanje, druženje)

Uvjeti:

poznavanje njemačkog jezika

potrebno radno iskustvo u njegovanju starije/nemoćne osobe (može i obiteljsko iskustvo)

prednost osobama sa završenim tečajem za njegovateljicu (nije uvjet)

Osobe će biti zaposlenici tvrtke Care for People d.o.o., Osijek. Radi se na ugovor o radu na određeno vrijeme a posao će obavljati u Njemačkoj u turnusima od jednog do tri mjeseca ili po dogovoru.

Radi se o ustupanju radnika.

Poslodavac osigurava smještaj u obiteljskoj kući ili stanu njegovane osobe te snosi troškove.

Trošak prijevoza iz Hrvatske do mjesta rada snosi poslodavac.

Zaposlenike u mjestu rada dočekuje predstavnik agencije prilikom dolaska na odredišni kolodvor.

País del trabajo: Alemania.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Alojamiento incluido; Gastos de viaje.

Empleador: Care for People d.o.o..

Idiomas: alemán (Básico).

Ver las 519 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales a domicilio ofertadas.