Ofertas de Médicos especialistas en Hungría (Nyugat-Dunantul)

Neurológus (neurológus Szakorvos)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos especialistas.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Egészségügyi foglalkozások : Orvosok : Szakorvosok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) KESZTHELYI KÓRHÁZ Neurológus munkatársat keres keszthelyi munkavégzésre közalkalmazotti (kjt.) jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.23 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 8360 Keszthely, Ady E út 2., Jelentkezés pályázat benyújtásával a foglalokoztató részére. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Általános orvos, ;További információ:Pályázati feltételek: - Egyetem, neurológus szakvizsga, A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: - szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló dokumentumok, hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető. A pályázat benyújtásának határideje: 2017. november 15. A pályázatok benyújtásának módja: - Elektronikus úton dr. Illés Márta, HR osztályvezető részére a titkarsagReemplazar por una arrobakeszthelyikorhaz.hu E-mail címen keresztül A pályázat elbírálásának határideje: 2017. november 22.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1300 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: KESZTHELYI KÓRHÁZ.

Dirección: 8360 Keszthely, Ady E út 2..

Contacto: dr.Illés Márta

Email: titkarsagReemplazar por una arrobakeszthelyikorhaz.hu

Teléfono: ().

Ver las 365 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos especialistas ofertadas.