Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Directores generales y gerentes generales > Nejvyšší Představitelé Středních Společností A Institucí

Vacante en República Checa (Hlavní město Praha) de Directores generales y gerentes generales

Nejvyšší Představitelé Středních Společností A Institucí

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos : Directores generales y gerentes generales : Directores generales y gerentes generales.

Zákonodárci, vedoucí a řídící pracovníci : Zákonodárci, vysocí státní úředníci a nejvyšší představitelé společností : Nejvyšší představitelé společností a generální ředitelé : Nejvyšší představitelé společností a generální ředitelé

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce zaměstnance: Karolinská 661/4, Karlín, 186 00 Praha 8

Kontaktní osoba: Adriana Hájková, ibs-sro.com" target="_blank" rel="nofollow">adriana.hajkovaibs-sro.com

Generální ředitel (General Manager, Slavics)

Uchazeč je zodpovědný za identifikování klíčových priorit společnosti a za odpovědné plnění těchto priorit, odpovídá za organizaci společnosti, vytváří cíle a plány s jasností a konzistentností.

Náplň práce zahrnuje následující:

- Zajišťuje klíčovou finanční politiku včetně růstu výnosů, provozního zisku, podílu na trhu.

- Vypracovává vize a strategie pro trh, které vycházejí z globální strategie společnosti a dohlíží na splnění plánů k dosažení strategií.

- Trvale udržuje krok s tržními, konkurenčními a dalšími vnějšími aktivitami (předpovídá změny, identifikuje současné a budoucí příležitosti a upravuje strategie).

- Účinně směřuje společnost správným směrem i v období měnícího se prostředí.

- Umisťuje správné lidi do správných rolí - udržuje tyto talenty ve společnosti, dohlíží na vývoj jejich kariéry a rozvíjí jejich klíčové schopnosti.

- Zajišťuje soulad předpisů a nařízení společnosti v souladu s platnými zákony.

Požadavky: dokončené vysokoškolské vzdělání, angličtina na vysoké profesní úrovni, pokročilá znalost MS Office, dobrá znalost finančního plánování, zkušenosti v oblasti obchodu, výborné komunikační a organizační schopnosti.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 409 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 140000 (CZK mensual).

Empleador: AVON Cosmetics, spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Adriana Hájková. E-mail: ibs-sro.com" target="_blank" rel="nofollow">adriana.hajkovaibs-sro.com.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: adriana.hajkovaibs-sro.com

Identificador de la vacante:13593010708.

Ver las 92 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos : Directores generales y gerentes generales : Directores generales y gerentes generales ofertadas.