Nehéz földmunkagép-kezelő (NEHÉZGÉPKEZELŐ). Del-Alfold

Ofertas en Del-Alfold (Hungría) de Operadores de máquinas de movimiento de tierras

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Járművezetők és mobilgépkezelők : Mobilgépkezelők : Földmozgató és hasonló gépek kezelői.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) MÁT-ÉP Építő és Szolgáltató KFT Nehéz földmunkagép-kezelő munkatársat keres szegedi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.02 - , állásegyeztetés helye és módja: E-mailben esetleg telefonon., Jelentkezni e-mailben a matepkftReemplazar por una arrobagmail.com e-mail címen, esetleg telefonon a 06-62/468-536-os számon Hétfőtől Péntekig 07:00-14:00 óra között.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Nehézgépkezelő, ;Speciális munkakörülmények:Munkavégzés a régió területén. Hétvégi vagy Csongrád megyén kívüli munkavégzés nem jellemző., Speciális követelmények:Nehézgépkezelői szakvizsga, gyakorlat szükséges és B kategóriás jogosítvány.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1183 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/10/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 163000.0 HUF mínimo y 250000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: MÁT-ÉP Építő és Szolgáltató KFT.

Dirección: 6728 Szeged, Algyői út 64.

Contacto: Gáspár Istvánné

Email: matepkftReemplazar por una arrobagmail.com

Ver las 322 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines ofertadas.