Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Maestros preescolares > Nauczyciel

Oferta de trabajo en Polonia de Maestros preescolares

Nauczyciel

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares.

Specjaliści : Specjaliści szkolnictwa : Nauczyciele szkół podstawowych i przedszkoli : Nauczyciele przedszkoli

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Edukacja dzieciWymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: pedagogiczne - konieczne- uprawnienia: książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych - konieczne- pozostałe: wykształcenie pedagogiczne wychowanie wszesnoszkolne i przedszkolne, mile widziana logopedia lub  oligofrenopedagogika, mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: dodatkowe informacje:  praca w zakresie godzin  8:30 - 16:30 - języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 1550 (PLN).

Empleador: Niepubliczne Przedszkole "ERYKA" Marzena Opatowska.

Instrucciones para solicitar:

Marzena Opatowska, tel.: 606834477

Identificador de la vacante:1457StPr/20/0914.

Ver las 1,198 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares ofertadas.