Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Maestros preescolares > Nauczyciel

Nauczyciel. Polonia

Empleos de Maestros preescolares en Polonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares.

Specjaliści : Specjaliści szkolnictwa : Nauczyciele szkół podstawowych i przedszkoli : Nauczyciele przedszkoli

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Nauczyciel edukacji przedszkolnej, szkolnej, elementarej

Praca w godz. 5:30-17:30

Wymiar czasu pracy: pełny etat, 1/2 etatu, inneWymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne- pozostałe: Mile widziane doświadczenie

Wykształcenie wyższe pedagogiczneSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV,  list motywacyjny, świadectwo pracy- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Temporal para contratar.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 4000 (PLN).

Empleador: Ewa Stelmaszek Przedszkole Niepubliczne "Magdalenka".

Instrucciones para solicitar:

Identificador de la vacante:1533StPr/19/0782.

Ver las 912 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares ofertadas.