Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Maestros preescolares > Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego (nr 2163)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO (nr 2163). Polonia

Trabajo en Polonia de Maestros preescolares

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares.

Specjaliści : Specjaliści szkolnictwa : Nauczyciele szkół podstawowych i przedszkoli : Nauczyciele przedszkoli

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: – Planowanie i realizacja zajęć dydaktycznych.

– Rozwijanie zdolności i zainteresowań każdego dziecka.

– Stosowanie nowoczesnych metod wychowawczych.

– Dbanie o bezpieczeństwo dzieci.

– Prowadzenie dokumentacji nauczania zgodnie z obowiązującymi przepisami.

– Realizacja zaleceń dyrektora placówki oraz innych organów nadzorujących.

– Współpraca z rodzicami oraz opiekunami prawnymi.Wymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczneSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Dokumenty należy przesłać na adres

e-mail: rekrutacjatomciawp.pl

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Temporal para contratar.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 3000 (PLN).

Empleador: MAŁGORZATA DOBER.

Instrucciones para solicitar:

Identificador de la vacante:1445StPr/19/2163.

Ver las 859 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares ofertadas.