Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Profesores de enseñanza secundaria > Nauczyciel Matematyki (o)

Nauczyciel matematyki (O). Małopolskie. Polonia

Ofertas de Profesores de enseñanza secundaria en Polonia (Małopolskie)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści szkolnictwa › Nauczyciele szkół średnich › Nauczyciele szkół średnich.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Praca z dorosłymi i dziećmi

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- pozostałe: Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe lub uprawnienia do wykonywania zawodu nauczyciela matematyki, mile widziane doświadczenie, komunikatywność, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Wojniczu i Tarnowie od pon. do pt. w przedziale godz.: 12.00-21.00 do uzgodnienia, możliwa praca w soboty; praca na umowę zlecenie, następnie praca na umowę o pracę; możliwość zatrudnienia na pełny etat lub część etatu do uzgodnienia. Wynagrodzenie: od 45 zł/h netto (ok. 62 zł/h brutto). Kontakt: British Centre-Centrum Języków Obcych i Korepetycji. Wojciech Mirek Studio Florystyczne Dream Decor, ul. Rynek 22, 32-830 Wojnicz, wcześniejszy kontakt telefoniczny  883 870 500, CV należy przesyłać na adres e-mail: kontaktbritish.com.pl

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Małopolskie.

Ver 383 ofertas de trabajo en "Małopolskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: British Centre-Centrum Języków Obcych i Korepetycji. Wojciech Mirek Studio Florystyczne Dream Decor.

Sylwia Chudyba-Mirek, tel.: 883 870 500, email: kontaktbritish.com.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1540StPr/24/0722.

Ver las 102 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria ofertadas.