Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Profesores de enseñanza secundaria > Nauczyciel Języka Angielskiego

Vacante en Polonia de Profesores de enseñanza secundaria

Nauczyciel Języka Angielskiego

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de enseñanza secundaria : Profesores de enseñanza secundaria.

Specjaliści : Specjaliści szkolnictwa : Nauczyciele szkół średnich : Nauczyciele szkół średnich

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Nauczanie języka angielskiego w klasach 1-2 szkoły podstawowejWymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: pedagogiczne - konieczne- uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne - konieczne- języki obce: angielski - w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: B2 - wyższy średnio zaawansowany - konieczne- pozostałe: - nauczanie jezyka angielskiego wśród dzieci klas 1-2Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Życiorys zawodowy (CV)- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: 500 mínimo y 600 máximo (PLN).

Empleador: Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mrozowej Woli.

Instrucciones para solicitar:

Marzenna Cichocka, tel.: 503 643 297

Identificador de la vacante:1491StPr/19/0654.

Ver las 426 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de enseñanza secundaria : Profesores de enseñanza secundaria ofertadas.