Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Profesores de enseñanza secundaria > Nauczyciel Fizyki W Liceum Ogólnokształcącym

Nauczyciel fizyki w Liceum Ogólnokształcącym. Polonia

Ofertas de Profesores de enseñanza secundaria en Polonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de enseñanza secundaria : Profesores de enseñanza secundaria.

Specjaliści : Specjaliści szkolnictwa : Nauczyciele szkół średnich : Nauczyciele szkół średnich

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: praca ze słuchaczami niedostosowanymi społecznie w warunkach zakładu karnegoWymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne- uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne  - konieczne- pozostałe: Przewidywane zatrudnienie: 1 luty 2020 r. Wszelkich informacji na temat naboru udziela dział kadr Zakładu Karnego w Iławie, ul. 1 Maja 14, 14-200 Iława 089 644 53 06 lub 089 644 53 78. Wymagania: Wykształcenie określone w § 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz. U. 2017.1575 z późn. zm.), Posiadanie przygotowania pedagogicznego.

Stanowisko nauczyciela może zajmować osoba, która: 1.Posiada odpowiednie wykształcenie z przygotowaniem pedagogicznym lub ukończyła zakład kształcenia nauczycieli i podejmuje pracę na stanowisku, do którego są to wystarczające kwalifikacje;2.Przestrzega podstawowych zasad moralnych; 3.Spełnia warunki zdrowotne niezbędne do wykonywania zawodu;4.Posiada obywatelstwo polskie;5.Posiada pełną zdolność do czynności prawnych i korzysta z praw publicznych;

6.Wobec której nie toczy się postępowanie karne lub dyscyplinarne, lub postępowanie o ubezwłasnowolnienie; 7.Nie była karana za przestępstwo popełnione umyślnie.

Termin i miejsce składania dokumentów: Wymagane dokumenty należy składać w terminie od 02.12.2019 r. do 20.12.2019 r.  osobiście w siedzibie Zakładu Karnego w Iławie; listownie na adres: Zakład Karny w Iławie, ul. 1 Maja 14, 14  200 Iława (liczy się data wpływu dokumentów do Zakładu Karnego w Iławie). Zgłoszenia po wyznaczonym terminie nie będą rozpatrywane.

Szczegółowe informacje oraz dokumenty do pobrania pod linkiem: https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/zaklad-karny-w-ilawie-nauczyciel-fizyki-w-liceum-ogolnoksztalcacym-w-cku-nr-1Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty:

1.Podanie o przyjęcie na stanowisko nauczyciela fizyki w liceum ogólnokształcącym, skierowane do dyrektora Zakładu Karnego w Iławie;

2.Życior

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 700 (PLN).

Empleador: Zakład Karny Iława.

Identificador de la vacante:1552StPr/19/2878.

Ver las 428 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de enseñanza secundaria : Profesores de enseñanza secundaria ofertadas.