Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Maestros de enseñanza primaria > Nauczyciel Etyki

Nauczyciel etyki. Polonia

Empleos en Polonia de Maestros de enseñanza primaria

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros de enseñanza primaria.

Specjaliści : Specjaliści szkolnictwa : Nauczyciele szkół podstawowych i przedszkoli : Nauczyciele szkół podstawowych

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: nauczanie etyki w szkole podstawowejWymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne- pozostałe: Kwalifikacje do nauczania etyki w szkole podstawowej.

Jeśli masz dużą dozę cierpliwości i wyrozumiałości, jesteś naturalny, nieskrępowany, szczery i potrafisz wzbudzać zaufanie.

Jesteś odpowiedzialny i świadomy wagi pokładanych nadziei.

Masz miły i serdeczny uśmiech oraz ciepłe słowo - dołącz do zespołu AZPO.CV ze zdjęciem prześlij na akademickizespolgmail.com W treści maila dopisek nazwy stanowiska, o które kandydat ubiega się.

Praca w wymiarze 8 godzin tygodniowo.

Miejsce pracy: Akademicki Zespół Placówek Oświatowych w Fijewie Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem wraz z  klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust.

1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: 800 mínimo y 1000 máximo (PLN).

Empleador: Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur.

Instrucciones para solicitar:

Identificador de la vacante:1552StPr/19/1820.

Ver las 603 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros de enseñanza primaria ofertadas.