Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > camarero/camarera > Natakar - M/ž

NATAKAR - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Oferta de trabajo de camarero/camarera en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Camareros › Camareros de mesas › camarero/camarera.

Traducción de la profesión: Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke › Poklici za osebne storitve › Natakarji/natakarice ipd › Natakarji/natakarice.

Descripción de la oferta de trabajo:

NATAKAR, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , skrajšan delovni čas, 20, OPIS NALOG:

-SAMOSTOJNA STREŽBA PIJAČ, TOPLIH NAPITKOV IN PRIGRIZKOV TER PRIPRAVA LE-TEH V ŠANKU,

-DOBRA KOMUNIKACIJA TER VESELJE DO DELA Z NAŠIMI GOSTI,

-SKRB ZA UREJENO DELOVNO OKOLJE.

, ZA BAR/KAVARNO 2DVANAJST, LITIJSKA CESTA 297B V LJUBLJANI, ZAPOSLIMO NOVEGA SODELAVCA/KO. SMO MANJŠA EKIPA, KI SE ODLIČNO RAZUME MED SEBOJ IN PODPIRAMO DRUŽINI PRIJAZNO-DELO V GOSTINSTVU. ZATO JE NAŠ LOKAL ODPRT LE MED TEDNOM IN OB SOBOTAH DOPOLDAN.  ZAPOSLIMO ZA POMOČ ZA DELO OB SOBOTAH DOPOLDAN TER ZA NADOMEŠČANJE OSTALIH ZAPOSLENIH V ČASU DOPUSTOV IN BOLNIŠKEGA STALEŽA. ZAPOSLIMO ZA POLOVIČNI DELOVNI ČAS. PRIČAKUJEMO NEKAJ IZKUŠENJ IZ STREŽBE, VESELJE DO DELA, HITROST IN NATANČNOST, TIMSKO DELO IN SODELOVANJE V EKIPI TER ZNANJE SLOVENSKEGA JEZIKA. VSE OSTALO VAS NAUČIMO MI.  NUDIMO DELA PROSTE NEDELJE, REDNO STIMULATIVNO PLAČILO TER IZPLAČILO REGRESA IN BOŽIČNICE, PLAČANE NADURE, NAPITNINA OSTANE NATAKARJU, UREJENE DELOVNE POGOJE, STALEN URNIK IN PLAČILO STROŠKOV ZA PREVOZ NA DELO., dvoizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1201 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: G.Panj, gostinstvo in poslovne storitve, d.o.o., Litijska cesta 297 B, 1261 LJUBLJANA - DOBRUNJE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: REČNIK MATJAŽ
Contact Phone: 041 775 401
Contact Email: matjaz.recniksiol.net

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Septiembre de 2022, y con identificador de la vacante:OM19761.

Ver las 1,166 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Camareros › Camareros de mesas › camarero/camarera ofertadas.