Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesores de formación profesional > Pomoćnik/ica U Nastavi

POMOĆNIK/ICA U NASTAVI. Croacia

Contratación en Croacia de Profesores de formación profesional

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de formación profesional › Profesores de formación profesional.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Vocational education teachers › Vocational education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Javni poziv

za nezaposlene osobe za obavljanje poslova pomoćnika u nastavi u Osnovnoj školi Vrbani

POMOĆNIK U NASTAVI

Broj traženih osoba:

- 1 pomoćnik u nastavi

Mjesto rada: - Osnovna škola Vrbani

Radno vrijeme: nepuno radno vrijeme (22 sata tjedno)

Vrsta ugovora: ugovor o radu na određeno, nepuno radno vrijeme, za nastavnu godinu 2023./2024. ; studentski ugovor; ugovor o djelu

UVJETI:

- najmanje završena četverogodišnja srednja stručna sprema

- protiv osobe nije pokrenut kazneni postupak

OPIS POSLOVA

Pomoćnik u nastavi je osoba koja pruža neposrednu potporu učeniku s teškoćama u razvoju tijekom odgojno-obrazovnog procesa u zadacima koji zahtijevaju komunikacijsku, senzornu i motoričku aktivnost učenika u kretanju, pri uzimanju hrane i pića, u obavljanju higijenskih potreba, u svakidašnjim nastavnim, izvannastavnim i izvanučioničkim aktivnostima. Poslovi pomoćnika u nastavi su: pomoć u komunikaciji i socijalnoj uključenosti, pomoć u kretanju, pomoć pri uzimanju hrane i pića, pomoć u obavljanju higijenskih potreba, pomoć u obavljanju školskih aktivnosti i zadataka, suradnja s učiteljima/nastavnicima te vršnjacima učenika u razredu te poslovi specifični za funkcioniranje pojedinih učenika ili skupine učenika.

DODATNA ZNANJA I VJEŠTINE

Poštivanje različitosti, afinitet prema djeci s teškoćama u razvoju, otvorenost, odgovornost, fleksibilnost, razvijene komunikacijske vještine, podjednaka sklonost individualnom i timskom radu, točnost u izvršavanju poslova, organiziranost, emocionalna stabilnost i dosljednost.

POŽELJNO

- iskustvo u neposrednom radu s djecom s teškoćama u razvoju

Odabir će se izvršiti uz pomoć stručnih metoda procjene kompetencija i osobina podnositelja/ica zahtjeva.

S kandidatom/kandidatkinjom izabranom za pomoćnika u nastavi Osnovna škola Vrbani sklopit će pisani ugovor o radu, o djelu ili studentski ugovor u kojemu će biti utvrđeni poslovi, trajanje, tjedno zaduženje te međusobna prava, obveze i odgovornosti ugovornih strana.

Kandidat/kandidatkinja su prilikom prijavljivanja dužni dostaviti sljedeće dokumente:

- zamolbu za posao (vlastoručno potpisanu, navesti datum i mjesto rođenja, adresu stanovanja te kontakt broj mobitela i elektronsku poštu)

- životopis (ukoliko postoji iskustvo u volonterskom radu potrebno je navesti: naziv institucije/udruge/tvrtke gdje je ono ostvareno, njegovo trajanje ili navesti iskustvo u radu s djecom, poznavanje stranog/ih jezika i sl.),

- dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (presliku diplome ili potvrdu o stečenoj četverogodišnjoj stručnoj spremi),

- uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci)

- uvjerenje o položenoj edukaciji za posao pomoćnika u nastavi (ako je osoba posjeduje)

Preslike traženih priloga ne moraju biti ovjerene, a odabrani kandidati/kinje su prije sklapanja pisanog ugovora dužni dostaviti na uvid originalne dokumente.

Pisane prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta iz Javnog poziva podnose Osnovnoj školi Vrbani na elektroničku adresu-email škole: uredosvrbani.hr , s naznakom Javni poziv za nezaposlene osobe za obavljanje poslova pomoćnika u nastavi u Osnovnoj školi Vrbani - od 19. travnja do 25. travnja 2024. godine na mail adresu Osnovne škole Vrbani: uredosvrbani.hr putem elektroničke pošte.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće biti razmatrane.

U skladu s Uredbom Europske unije 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. godine te Zakonom o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18), prijavom na Javni poziv osoba daje privolu za prikupljanje i obradu svih unaprijed navedenih osobnih podataka te privolu za testiranje za navedena radna mjesta, a sve u svrhu zapošljavanja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: Osnovna škola Vrbani.

Instrucciones para solicitar:

Email: uredosvrbani.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2491784.

Ver las 43 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de formación profesional › Profesores de formación profesional ofertadas.