Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesores de formación profesional > Pomoćnik/ca Za Djecu S Teškoćama U Razvoju

Oferta de empleo de Profesores de formación profesional en Croacia

Pomoćnik/ca Za Djecu S Teškoćama U Razvoju

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de formación profesional › Profesores de formación profesional.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Vocational education teachers › Vocational education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine broj 10/1997, 107/2007, 94/2013, 98/2019, 57/2022) i članka 42. Statuta Dječjeg vrtića Morska vila , Nin a na temelju Odluke Upravnog vijeća Dječjeg vrtića Morska vila donesene dana 11. travnja 2024. godine, Upravno vijeće Dječjeg vrtića „Morska vila“ Nin, raspisuje

N A T J E Č A J

za popunu radnog mjesta na određeno:

  • POMOĆNIK ZA DJECU S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU
  • 1 izvršitelj/ica, određeno puno radno vrijeme do 30. srpnja 2024. godine

UVJETI za radno mjesto Pomoćnik za djecu s teškoćama u razvoju su:

  • Prema članku 24. i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22) te članka 2. Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN 133/97) i Pravilnika o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada Vrtića.

Razina obrazovanja: Završeno najmanje četverogodišnje srednjoškolsko obrazovanje.

Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objave natječaja.

Kandidati prilažu:

  • zamolbu vlastoručno potpisanu
  • životopis
  • dokaz o državljanstvu
  • dokaz o stečenoj stručnoj spremi
  • uvjerenje nadležnog Općinskog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 1 mjeseca)
  • uvjerenje nadležnog Prekršajnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak (ne starije od 1 mjeseca)
  • potvrdu Centra za socijalnu skrb (prema mjestu stanovanja) da kandidatu nisu izrečene zaštitne mjere sukladno članku 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN br.10/1997, 107/2007 i 94/2013) (ne starije od 1 mjeseca)
  • dokaz o zdravstveno sposobnosti (ne starije od 1 mjeseca)
  • elektronički zapis o radno pravnom statusu (ispis iz evidencije HZMO-a).

Osim zamolbe natječajna dokumentacija može biti u preslici, a po pozivu na uvid će se predočiti iste u originalu ili ovjerenoj preslici.

Kandidat koji može ostvariti pravo prednosti sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, broj 121/2017, 98/2019 i 84/2021), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine, broj 33/1992, 57/1992, 77/1992, 27/1993, 58/1993, 2/1994, 76/1994, 108/1995, 108/1996, 82/2001, 103/2003, 148/2013 i 98/2019), na temelju Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/2021) te članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine, broj 157/2013, 152/2014, 39/2018 i 32/2020), dužan se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. +

Da bi kandidat ostvario pravo prednosti pri zapošljavanju, osoba iz članka 102. stavka 1. – 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, broj 121/2017, 98/2019 i 84/2021) te Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/2021) koja u trenutku podnošenja prijave ispunjava uvjete za ostvarivanje toga prava dužna je uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja te ovisno o kategoriji koja se poziva na prednost pri zapošljavanju priložiti sve potrebne dokaze dostupne na poveznici ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelj.gov.hr/zaposljavanje-843/843 Za radna mjesta ravnopravno se mogu javiti osobe oba spola.

Upravno vijeće dječjeg vrtića Morska vila zadržava pravo poništavanja i ponovnog objavljivanja natječaja. Kandidati koji zadovoljavaju uvjetima natječaja mogu biti pozvani na informativni razgovor.

Prijavom na natječaj kandidati su izričito suglasni da Dječji vrtić Morska vila, Nin može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podatak i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka (Narodne novine, broj 42/18).

Zakašnjele prijave kao i prijave s nepotpunom dokumentacijom neće se razmatrati.

Kandidati će biti obaviješteni o rezultatima natječaja u zakonskom roku.

Prijave s potrebnim dokazima o ispunjavanju uvjeta poslati poštom na adresu:

Dječji vrtić Morska vila, Nin, Ulica dr. Franje Tuđmana 5, Nin sa naznakom „ za natječaj „

Natječaj se objavljuje od 11. travnja do 18. travnja 2024. godine na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, službenoj mrežnoj stranici Dječjeg vrtića Morska vila, Nin (www.vrtic-morska-vila.hr) i oglasnoj ploči Dječjeg vrtića Morska vila.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: USTANOVA DJEČJI VRTIĆ MORSKA VILA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Ulica dr. Franje Tuđmana 5, 23232 Nin

Email: morskavilaoptinet.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2487382.

Ver las 42 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de formación profesional › Profesores de formación profesional ofertadas.