Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesores de formación profesional > Pomoćnik/pomoćnica U Nastavi S Teškoćama

Oferta de trabajo de Profesores de formación profesional en Croacia

Pomoćnik/pomoćnica U Nastavi S Teškoćama

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de formación profesional › Profesores de formación profesional.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Vocational education teachers › Vocational education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

REPUBLIKA HRVATSKA

OSNOVNA ŠKOLA ŠTRIGOVA

ŠTRIGOVA

Štrigova 126A

40312 Štrigova

Tel: 040/851-005, Fax. 040/851-570

Klasa: 602-02/24-19/01

Urbroj: 2109-48-24-16

Štrigova, 24.04.2024.

Na temelju projekta „Škole jednakih mogućnosti“ – osiguravanje pomoćnika učenicima s teškoćama u školama Međimurske županije za školsku godinu 2023./2024., ravnatelj Osnovne škole Štrigova raspisuje

NATJEČAJ

za pomoćnika/cu u nastavi učenicima s teškoćama

  • nepuno određeno radno vrijeme, za razrednu nastavu ne više

od 25 sati tjedno – 1 izvršitelja

UVJETI:

  • Najmanje završeno četverogodišnje srednjoškolsko obrazovanje
  • Protiv kandidata ne smije biti pokrenut kazneni postupak
  • Kandidat treba imati prethodno završenu edukaciju prije sklapanja ugovora

Uz pismenu prijavu na natječaj kandidati moraju priložiti: životopis, domovnicu, presliku svjedodžbe ili diplome o potrebitoj stručnoj spremi i uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci), potvrdu da ima završenu edukaciju.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Rok za podnošenje prijava: 8 dana od dana objave natječaja. Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola. Sudionici će biti izvješteni o rezultatima izbora u roku od 15 dana od izbora.

Prijave s ispravama kao dokaz o ispunjavanju uvjeta dostaviti na adresu:

ŠTRIGOVA 126A

40312 ŠTRIGOVA

Natječaj je otvoren od 24.04.2024. do 02.05.2024. godine.

Ravnatelj:

Stanislav Rebernik, prof.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA ŠTRIGOVA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Osnovna škola Štrigova, Štrigova 126A. 40312 Štrig

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2493969.

Ver las 44 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de formación profesional › Profesores de formación profesional ofertadas.