Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Ingenieros químicos > Kontrolor/ka Kvalitete Za Ambalažu

Contrato de Ingenieros químicos en Croacia

Kontrolor/ka Kvalitete Za Ambalažu

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros químicos.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Engineering professionals (excluding electrotechnology) › Chemical engineers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Kontrolor kvalitete za ambalažu (m/ž)

Mjesto rada: Umag

OPIS POSLA:

• Kontrola proizvodnje u svim fazama proizvodnog procesa

• Obilazak strojeva u proizvodnji i uzimanje uzoraka

• Pripremanje uzoraka za analitička ispitivanja

• Ispitivanje uzoraka u laboratoriju prema radnim uputama

• Uspoređivanje rezultata ispitivanja s deklariranim vrijednostima

• U slučaju odstupanja rezultata poduzimanje mjera prema uputama

• Javljanje rezultata strojarima i poslovođama u proizvodnji

• Upisivanje rezultata ispitivanja u računalo

• Arhiviranje uzoraka

• Održavanje i čišćenje instrumenata i ostale laboratorijske opreme

OČEKUJEMO:

• Srednja stručna sprema (SSS) poželjno kemijski smjer, gimnazijski programi, grafički ili tehnički smjer

• Poznavanje rada u MS Office programima

• Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

• Prednost radno iskustvo na poslovima laboranta (nije uvjet)

• Poželjno iskustvo u radu s instrumentalnim metodama (nije uvjet)

• Izvrsne komunikacijske vještine

• Spremnost na timski rad

NUDIMO:

• Dugoročan posao s mogućnošću napredovanja

• Početnu obuku za navedeno radno mjesto

• Smjenski rad (uključena i noćna smjena)

• Stimulativne dodatke na osnovnu plaću

• Osiguran i plaćen smještaj (za kandidate izvan Umaga)

• Ugodno radno okruženje

• Timski rad

• Božićnica, uskrsnica, dar za dijete do 15 godina starosti, regres, nagrada za uspješnost

U slučaju potrebe poslodavac nudi mogućnost smještaja.

Agencija je upisana u evidenciju nadležnog Ministarstva pod brojem 142/17.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: HSG Kariera d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: mateja.slugecickariera.hr

NajavaMobitel: 099 4616333

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2487156.

Ver las 13 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros químicos ofertadas.